Käyttämäsi selain on vanhentunut. Suosittelemme, että päivität selaimesi ensin uusimpaan mahdolliseen versioon.

Hallitus

Puheenjohtaja
Markus Granholm os. Poutarinne 7 C 7  61300 Kurikka

granholm.84@wippies.com       puh. 040 532 1184

Varapuheenjohtaja, rahastonhoitaja, jäsensihteeri
Pasi Mämmi os. Huhtatie 6  66400 Laihia

pasi.mammi@netikka.fi            puh. 0500 849 647

Sihteeri
Jukka Kuoppala

jkuoppal@gmail.com                puh. 044 297 0278

Jäsenet

Sari Ala-Nisula

sari.ala-nisula@llky.fi                 puh. 040 595 2465

Anne-Mari Huhtala

hirvenhaukku@gmail.com          puh. 040 502 4467

Usko Kela

usko.kela@gmail.com                puh. 045 310 3590

Timo Leppälampi

timoleppis@gmail.com               puh. 040 549 1302

Marjukka Marttila

marjukka.marttila@gmail.com     puh. 040 138 2838

Harri Panula

harri.panula@fimnet.fi                puh. 050 547 3620 

Mika Pihlaja

mvpihlaja@gmail.com                puh. 040 704 4019

Kari Rantala

kari.t.s.rantala@gmail.com          puh. 0500 770 588

Mika Rantamäki

hirvihullu@gmail.com                 puh. 0500 969 267

Esa Reinilä

esa.reinila@gmail.com               puh. 050 910 3294